Credite persoane fiziceCredite persoane juridice Asigurari Leasing
Compania RP Credite
Contact
Cariere
Parteneri
Aplica acum!

Ca un răspuns la cerinţele pieţei de a veni în sprijinul clienţilor pentru care "timpul costă bani", FRP FINANCIAL CONSULTING este o companie flexibilă, modernă şi orientată către client, oferind multiple oportunităţi pentru dezvoltarea unei cariere într-un mediu dinamic.

In echipa noastra este intotdeauna bine-venit un:

CONSULTANT FINANCIAR

Descrierea postului:

  • Identifică potenţialii clienţi persoane juridice care au nevoie de consultanta   in  afaceri sau in atargerea  de finantari .
  • Oferă consultanţă în alegerea ofertei optime de finanţare.
  • Pastreaza contactul permanent  cu clientul din momentul aplicarii pana la finalizarea procesului de consultanta.
  • Întocmeşte documentatia necesara finantarii
  • Întocmeşte cash-flowuri, studii de fezabilitate, planuri de afaceri, studii de fezabilitate etc.

Cerinţe:

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Deosebite aptitudini de comunicare;
  • Experienţa în vânzare şi negociere constituie un avantaj.
  • Experienta in intocmirea  planurilor de afaceri, a analizelor economico- financiare si rapoartelor de  evaluare firma,

CONSULTANT TEHNIC DE SPECIALITATE - EXTERN

Daca detii orice studii de specialitae si  experienta tehnica de specialitate, ( industria alimentara, industria prelucratoare, agricultura, servicii ) inscrie-te in baza noastra de colaboratori externi.

Va asteptam sa ne contactati la office@rpcredite.ro

RECRUTAM:

CONSULTANT TEHNIC DE SPECIALITATE

SUCCESUL nostru se bazează pe OAMENI!
Scopul nostru este de a atrage oameni talentaţi şi entuziaşti care să devină membri ai echipei noastre. Putem sa va oferim oportunitati care sa va ajute sa va dezvoltati în directia ce corespunde cel mai bine ambitiilor si potentialului dumneavoastra.

Aplicatia dumneavoastra - constand intr-o Scrisoare de Intentie (in care mentionati orasul pentru care aplicati) si un Curriculum Vitae - se va trimite pe adresa: office@rpcredite.ro.

Persoane juridice  | Despre noi  |  Parteneri  |  Cariere  |  Contact